А і в якщо x -y =0.03


Ответы на вопрос

Отвечает Сухарева Екатерина.

Ответ:

Якщо маємо рівність x - y = 0.03, то вираз (3y)/8 можна виразити через x:

3y = 8 * 0.03

3y = 0.24

Тепер поділимо обидві сторони на 3, щоб знайти значення y:

y = 0.24 / 3

y = 0.08

Отже, якщо x - y = 0.03 і вираз (3y)/8 має вигляд (3y)/8, то y = 0.08.