Під сквер відведена ділянка землі прямокутної форми , довжина якого на 10 метрів більше ширини .

Площа ділянки 875м². Знайдіть довжину ділянки ? Даю двадцять балів за розв'язок та відповідь будь ласка срочно треба !!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Галимук Юрий.

Пусть х м - длина, тогда (х - 10) м - ширина. Площадь 875 м². Уравнение:

х · (х - 10) = 875

х² - 10х - 875 = 0

D = b² - 4ac = (-10)² - 4 · 1 · (-875) = 100 + 3500 = 3600

√D = √3600 = 60

х₁ = (10-60)/(2·1) = (-50)/2 = -25 (не подходит, так как < 0)

х₂ = (10+60)/(2·1) = 70/2 = 35 (м) - длина участка

Ответ: 35 м.