Знайди значення функції у=-х²+3, якщо значення аргументу дорівнює 5


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Объяснение:

у=-х²+3

f(5)=-(5)²+3=-25+3=28

f(5)=28