Розкладіть множники на множники 6x³ - y²x + 6x²y - y³​


Ответы на вопрос

Отвечает Гайфиев Разак.

Відповідь:

(х+у)(6х²-у²)

або дальше  (х+у)(√6х-у)(√6х+у)

Пояснення:

6x³ - y²x + 6x²y - y³​=(6х³  + 6x²y) -( y³+ y²x)​=6х²(х+у)-у²(у+х)=(х+у)(6х²-у²)

можна ще другу дужку розкладати, але не знаю в якому Ви класі, чи знаєте про це

=(х+у)(√6х-у)(√6х+у)