Алгебра 7клас 1. Функцію задано формулою у = 7 – 0,5х. Знайдіть:а) значення функції, якщо

значення аргументу дорівнює 10;б) значення аргументу, при якому значення функції дорів-Ноє 6. пж очень надо​

Ответы на вопрос

Отвечает Наумов Артём.

Ответ:

а) 2

б) 2

Объяснение:

а) х=10

У=7-0,5*10=7-5=2

б) у=6

6=7-0,5*х

0,5*х=7-6

0,5*х=1

х=2