Укажіть вираз що тотожно дорівнює виразу (x-1)квадраті а)х квадраті+1 б)х квадраті +2х+1

в)xквадраті -1г)xквадраті -2х+1

Ответы на вопрос

Отвечает Бактыбай Батырхан.

Ответ:

x^2 - 2x + 1

Объяснение:

(x-1)^2 = (x-1)(x-1)

Перемножаем:

x^2 - x -x + 1 = x^2 - 2x + 1