Розвяжіть методом додавання систему рівннянь 4х-5у= -83 2х-у=6


Ответы на вопрос

Отвечает Насибов Гамид.

\displaystyle \left \{ {{4x-5y=-83} \atop {2x-y=6}} \right. \\\\(4x-5y)-5(2x-y)=-83-5*6\\-6x=-113\\\\x=\frac{113}{6}\\ \\4*\frac{113}{6}-5y=-83\\ \\y=\frac{95}{3}\\ \\(x,y)=(\frac{113}{6},\frac{95}{3})

Отвечает DELETED.

Ответ:

на фото

Объяснение: