два банани і шість яблук важать 1,4кг.Чотири банани важать на 80 г більше,ніж 5 яблук. скільки

важить один банан і скільки важить одне яблуко

Ответы на вопрос

Отвечает Медведева Алина.

Ответ:

Удачі

Объяснение:

Позначимо банан через b, яблуко через a. Складаємо систему:

2b + 6a = 1,4

4b – 5a = 0,08

Помножуємо перше рівняння на -2 і складаємо:

-4b - 12a = -2,8

4b – 5a = 0,08

-17a = -2,72

a = 0,16

b = (0,08 + 5a)/4

b= (0,08+5*0,16)/4

b= 0,22

220 грам важить банан

160 грам яблуко