Знайдіть проміжки зростання функції у=-х^2+6х


Ответы на вопрос

Отвечает Лемешко Богдан.

Відповідь: від мінус нескінченність до трьох

Пояснення:


Отвечает Карпов Александр.

Ответ:      (- ∞ ; 3 ] .

Объяснение:

  у = - х² + 6х - це квадр. ф - ція  ; графік - парабола вітками

                         вниз  ( а = - 1 < 0 ) .

Вершина параболи :  х₀ = - 6/( 2 * (- 1 )) = 3 ; у₀ = - 3² + 6 * 3 = 9 ; ( 3 ; 9 ) .

Проміжок зростання (- ∞ ; 3 ] .