Значення змінних a і b такі, що 4a^3b^4 = 7 Знайдіть значення виразу − (2:7) а^6b^8− (2:7) мав

бути дробом

Ответы на вопрос

Отвечает Дубля Даниил.

Ответ:

\frac{7}{8}

Объяснение:

4a^3b^4=7; a^3b^4=\frac{7}{4}

\frac{2}{7}a^6b^8=\frac{2}{7}a^{3*2}b^{4*2}=

\frac{2}{7}(a^3b^4)^2=

=\frac{2}{7}*(\frac{7}{4})^2=\frac{2*7*7}{7*4*4}=

\frac{1*1*7}{1*2*4}=\frac{7}{8}