7. Периметр трикутника дорівнює 30 см, а довжини його сто- рiн вiдносяться як 6 : 5 : 4. Знайдіть

найбільшу сторону цього трикутника. Напишiть умову будь ласка.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалова Диана.

Объяснение:

сторона а=6х (см)

сторона b=5x (см)

сторона с=4х (см)

периметр Р=30 см

а+b+c=P

6x+5x+4x=30

15x=30

x=2

cторона а=6×2=12 см

сторона b=5×2=10 см

сторона с=4×2=8 см

наибольшая сторона а=12 см.

ответ: 12 см