СРОЧНО При якому значенні у значення виразів 7у - 4 і 9y + 5 рівні між собою ? 1. у=22.

у=63.у=-4.54.у=-5​

Ответы на вопрос

Отвечает Чунихин Роман.

Ответ:

Объяснение:

7y-4=9y+5

9y-7y=-4-5

y=-9/2=-4,5

Ответ: вариант 3.