Помогите пожалуйста Чому дорівнює значення функцiї у=-3x+4, якщо значення аргументу дорівнює 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Вера.

\displaystyle\\y=-3x+4\\\\x=2\\\\y=-3\cdot 2+4=-6+4=-2\\\\Otvet \ : \ y=-2