Ціну виробу спочатку збільшили на 20%,а потім на стільки само знизили.Як і на скільки відсотків

знінилась ціна порівняно з початковою?

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Лиза.

Нехай х - початкова ціна виробу. Тоді:

х + 0.2х = 1.2х

1.2х - 0.2*1.2х = 1.2х - 0.24х = 0.96х

Це означає, що початкова ціна знизилась на 4%.