Побудуйте графік та знайдіть нулі функції y=4x+12​


Ответы на вопрос

Отвечает Верзун Алексей.

Ответ:

у= 4х+12

х=4у+12

4у+12=х

4у=х-12

ответ: у=1/4х-3