Обчислити значення а²+11а+28. Якщо а=-0.5


Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Алина.

Ответ:22.75

Объяснение:

Замінюючи a на -0.5, отримаємо:

a² + 11a + 28 = (-0.5)² + 11(-0.5) + 28

a² + 11a + 28 = 0.25 - 5.5 + 28

a² + 11a + 28 = 22.75

Отже, якщо a = -0.5, то a² + 11a + 28 = 22.75.

Отвечает Зюзин Владислав.

Ответ:

22,75

Объяснение:

замінюючи а на -0,5 отримаємо:

а2+11а+28=(-0,5)2+11(-0,5)+28

а2+11а+28=0,25-5,5+28

а2+11а+28=22,75