Срочно помогите! Функція задана формулою y=-5x+3 для яких значень аргументу значення дорівнює: А)

-7; Б) 5; В) 8

Ответы на вопрос

Отвечает Молодкин Алексей.

Ответ: А) 2; Б) -0,4; В) -1

Объяснение: Якщо я правильно зрозумів питання, то:

А) у=-7;  -7=-5х+3;  -5х=-10;  х=2.

Б) у=5;  5=-5х+3;  -5х=2;  х=-0,4.

В) у=8;  8=-5х+3;  -5х=5;  х=-1.