Решите уровнение 5x²-10xy+5y² у меня кр!!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Четкарев Даниил.

Ответ:

Це не є повне рівняння, оскільки відсутній дорівнює з правого боку. Якщо додати дорівнює нулю, то ми матимо:

5x² - 10xy + 5y² = 0

Це можна спрощити, розділивши кожен член на 5:

x² - 2xy + y² = 0

Це можна розкласти як квадратичне рівняння відносно (x - y):

(x - y)² = 0

Тоді x - y = 0, або x = y.

Таким чином, розв'язок цього рівняння є будь-яка пара чисел (x, y), де x = y.