Обчисли 1 + cos2B, якщо соs B = 0,3 Відповідь:​


Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Маша.

Відповідь:0.18

Пояснення:1+cos(2B)=1+2cos^2(B)-1=0.09*2=0.18

Отвечает Абдумежитова Дильнаваз.

По формулі пониження степені аргументу маємо

cos(B )^{2}= \frac{1+cos(2B )}{2}    |*2

помножемо на 2 і отримаємо наш вираз

2cos(b)^2 = 1 + cos(2b)

Отже

2cos(b)^2 , можемо підставити

2* (0,3)^2 = 2 * 0,9 = 1,8

Відповідь: 1,8