У двох мішках 78 кг картоплі, до того ж, у другому мішку на 12 кг картоплі менше, ніж у другому.

Скільки картоплі у кожному мішку.

Ответы на вопрос

Отвечает Уиии Таня.

Ответ:

x + (x - 12) = 78

Розв'язуємо його:

2x - 12 = 78

2x = 90

x = 45

Отже, в першому мішку є 45 кг картоплі, а в другому мішку (45 - 12) = 33 кг картоплі.

Відповідь: у першому мішку 45 кг картоплі, а у другому мішку 33 кг картоплі.