У трьох мішках 114 кг цукру. У першому на 16 кг менше, ніж у другому, а в третьому на 2 кг менше,

ніж у другому. Скільки кілограмів цукру в другому мішку

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцев Иван.

Ответ:

Объяснение:

Нехай у другому мішку - х кг цукру, тоді у першому мішку х - 16 кг,цукру, а у третьому х - 2 кг цукру. Складемо рівняння:

х + х - 16 + х - 2 = 114

3х - 18 = 114

3х = 114 + 18

3х = 132

х = 132 : 3

х = 44 кг цукру у другому мішку