не виконуючи побудови знайдіть координати точок перетину з віссю АБС рівняння х квадрат+у квадрат

=16​

Ответы на вопрос

Отвечает Драгоев Дима.

Ответ:

За умовою необхідно знайти координати точок перетину з віссю АВС рівняння x^2 + y^2 = 16.

Оскільки точки перетину з віссю АВС лежать на вісі ОХ та на вісі ОY, то координата y для таких точок завжди дорівнюватиме 0.

Тоді рівняння x^2 + y^2 = 16 можна переписати як x^2 + 0^2 = 16, або ж просто x^2 = 16.

Звідси маємо дві можливі координати для точок перетину з віссю АВС: x = 4 та x = -4.

Отже, координати точок перетину з віссю АВС: (4, 0) та (-4, 0).

Объяснение: