Розв'яжіть рівняння х²-2x=0.​


Ответы на вопрос

Отвечает Волкович Тёма.

x²-2x=0

x(x-2) = 0

Отже, один з множників повинен дорівнювати нулю. Тому,

x = 0 або x - 2 = 0

Розв'язуючи друге рівняння, маємо:

—————

| x - 2 = 0

|

| x = 2

—————

Отже, розв'язками рівняння є x = 0 або x = 2.

Отвечает Смирнова Дарья.

Відповідь:

x = 0 або x = 2.

Пояснення:

Щоб розв'язати це рівняння, необхідно перенести все до одного боку рівняння та факторизувати:

х² - 2x = 0

x(x - 2) = 0

РІвняння має два розв'язки:

x = 0 або x = 2.

Перевіримо:

При x = 0: 0² - 2(0) = 0, отже x = 0 є розв'язком.

При x = 2: 2² - 2(2) = 0, отже x = 2 є розв'язком.

Отже, розв'язки рівняння х² - 2x = 0 є x = 0 або x = 2.