СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА Чи рівносильнi рiвняння? 2x - 5 = 1 і 5(x - 3) + 2 = 3x - 7


Ответы на вопрос

Отвечает Любимцев Никита.

Відповідь:

Ні, ці рівняння не є рівносильними. Щоб перевірити це, можна знайти значення x для кожного з них окремо.

Для першого рівняння:

2x - 5 = 1

2x = 6

x = 3

Для другого рівняння:

5(x - 3) + 2 = 3x - 7

5x - 15 + 2 = 3x -7

5x -13 = 3x -7

2x =6

x=3

Як бачимо обидва рівняння мають одне і те ж кореневе значення x=3. Однак це не означає що вони є рівносильними. Рівносильними є такі рівняння якщо вони мають один і той же набір кореневих значень для всього допустимого домену.

Пояснення: