Розв'язком якого рівняння є пара чисел (-2;3) а)x+y=1 б)x-y=8 в)x+y=6 г)x+y=5​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Артем.

Ответ:

Для того, щоб перевірити, якій з варіантів відповідає пара чисел (-2;3), підставимо ці числа в кожне з рівнянь:

a) x + y = 1

(-2) + 3 = 1

Отже, пара чисел (-2;3) не є розв'язком рівняння a).

б) x - y = 8

(-2) - 3 ≠ 8

Отже, пара чисел (-2;3) не є розв'язком рівняння б).

в) x + y = 6

(-2) + 3 ≠ 6

Отже, пара чисел (-2;3) не є розв'язком рівняння в).

г) x + y = 5

(-2) + 3 = 1

Отже, пара чисел (-2;3) є розв'язком рівняння г).

Відповідь: рівняння г) має пару чисел (-2;3) як розв'язок.

Объяснение: гарного настрою =)