СРОЧНО! Побудуй в одній системі координат графіки функцій у = 4 і у = 6 - 2х та знайди координати

точки їхнього перетину БИСТРО!!! РОЗПИШІТЬ!​

Ответы на вопрос

Отвечает Полянских Маша.

Ответ:

y=4, x=1

Объяснение:

y=6-2x

2x=6-y

2x=6-4

2x=2

x=1