2. Які з пар чисел є розв'язком системи рiвнянь з двома змінними a)x= 3; y= 4 ; б) x=5; y=2; B)

x= 6; y=3. x+y=7 x-y=3

Ответы на вопрос

Отвечает Широкова Алёна.

Варіант Б

підставляємо числа замість х і у

А) 3+4=7

3-4=-1. -

Б) 5+2=7

5-2=3. +

В) 6+3=9

6-3=3. -