Прямокутні ділянка, довжина якої дорівнює 10 1/8 м, а ширина складає 2/3 довжини, обнесена забором

заввішки 1,6 м. Знайдіть прощу забору

Ответы на вопрос

Отвечает Харитонова Лана.

Ответ:

Для знаходження площі забору, спочатку потрібно обчислити ширину прямокутної ділянки. За умовою, ширина дорівнює 2/3 від довжини.

Довжина: 10 1/8 м = 10 + 1/8 м = 81/8 м

Ширина: (2/3) * (81/8) = (2/3) * (81/8) = 162/24 м = 6 3/4 м

Отже, довжина ділянки становить 81/8 м, а ширина - 6 3/4 м.

Далі, щоб знайти площу прямокутної ділянки, потрібно перемножити довжину на ширину:

Площа = (81/8) * (6 3/4) = (81/8) * (27/4) = 2187/32 м²

Нарешті, площа забору буде дорівнювати площі прямокутної ділянки, оскільки забор обнесений навколо неї:

Площа забору = 2187/32 м²

Отже, площа забору дорівнює 2187/32 м².

Объяснение:

Сподіваюся, що допоміг!