Завдання 4: a) Знайдіть двi спiльнi точки графіків парабол f та к 3: f(x) = x2 + 2x - 8 та к(х) = -

х² + 4​

Ответы на вопрос

Отвечает Исаенкова Елизавета.

Ответ:

спiльнi точки графіків

( - 3; - 5 )

( 2 ; 0 )

Объяснение:

f(x) = x^2 + 2x - 8

k(x) = - x^2 + 4

x^2 + 2x - 8=- x^2 + 4​

x^2 + 2x - 8+x^2 - 4​=0

2x^2 + 2x - 12=0\ \ \ |:2​

x^2 + x - 6=0​

D=1^2-4\cdot1\cdot(-6)=1+24=25

\sqrt{D}=\sqrt{25}=5

x_1=\frac{-1-5}{2\cdot1}=\frac{-6}{2}=-3

x_2=\frac{-1+5}{2\cdot1}=\frac{4}{2}=2

y_1=k(x_1)=-(-3)^2+4=-9+4=-5

y_2=k(x_2)=-2^2+4=-4+4=0

спiльнi точки графіків

(-3;-5)

(2;0)