Відомо, що ордината деякої точки прямої, заданої рівнянням 5x−4y−13=0, дорівнює 1. Знайди абсцису

цієї точки.ПОЖАЛУЙСТА УМОЛЯЮ СРОЧНО НУЖНО

Ответы на вопрос

Отвечает Кротов Михаил.

Ответ:

5x - 4y - 13 = 0

5x - 4 × 1 - 13 = 0

5x = 13 + 4

5x = 17

y= 17 : 5

y= 3,4

Объяснение:

Ордината це у, тому нам треба 4 помножити на 1. Далі ми переносимо 13, оскільки ми не можемо від 5х відняти 13 (це дуже важливо. завжди треба переносити числа вправо від чисел з х). Після того як ми помножили 4 на у в нас вийшло просто 4. Це ми також переносимо до 13. Коли переносимо числа, в них змінюється знак, тому в нас не -4, а +4. Ми додаємо до 13 4 і виходить 17. В нас залишається 5х = 17. 5 ми можемо перенести та залишити ікс. Коли було 5х була дія множення, ми перенесли, тож буде дія ділення. х = 17 : 5 = 3,4. Ось і все