Відомо, що абсциса деякої точки прямої, заданої рівнянням 7x−3y−12=0, дорівнює 3. Знайди ординату

цієї точки.

Ответы на вопрос

Отвечает Корецкая Ольга.

Ответ:

Объяснение:

7x−3y−12=0

f(x,y)=7x-3y-12

f(x,y)=7x-3y-12, fx=?

f(x,y)=7x-3y-12, fy=?

fx=7

fy=-3

dy/dx=7/3