Відомо, що абсциса деякої точки прямої, заданої рівнянням −3x−10y−12=0, дорівнює −2. Знайди

ординату цієї точки. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Редько Ваня.

Ответ:

0,6

Объяснение:

-3x-12=-10y

y = \frac{3x+12}{10}

y = (3*(-2)+12)/10 = 6/10 = 0,6