Відомо, що ордината деякої точки прямої, заданої рівнянням 4x−3y−6=0, дорівнює 0. Визнач абсцису

цієї точки.

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Алина.

Ответ:

Объяснение:

4x−3y−6=0

f(x,y)=4x-3y-6

f(x,y)=4x-3y-6, fx= ?
f(x,y)=4x-3y-6, fy = ?

fx=4

fy=-3

dy/dx=-4/-3