1. Розв'яжіть систему рівнянь графічно x-y=5 x=3 Срооочччнооо​


Ответы на вопрос

Отвечает Туралыкова Дана.

Відповідь:

Щоб розв'язати систему рівнянь графічно, ми представимо кожне рівняння як пряму на координатній площині і знайдемо їх точку перетину.

Перше рівняння: x - y = 5

Друге рівняння: x = 3

Зауважте, що друге рівняння вже виражає x через конкретну значення 3. Таким чином, ми знаємо, що x = 3.

Тепер підставимо це значення x у перше рівняння:

3 - y = 5

Звідси ми можемо знайти значення y:

-y = 5 - 3

-y = 2

y = -2

Отже, ми отримали значення x = 3 і y = -2. Ці значення задовольняють обидва рівняння системи.

Точка перетину обох прямих утворює розв'язок системи рівнянь.

Отже, розв'язок системи рівнянь x - y = 5 і x = 3 є (3, -2), що можна побачити на графіку, де перша пряма має нахил -1 і перетинає вісь y в точці (0, -5), а друга пряма - вертикальна пряма, що проходить через точку (3, 0).

Пояснення: