Винесіть спільний множник за дужки:√14+√7​


Ответы на вопрос

Отвечает Бирюков Макс.

Объяснение:

Щоб винести спільний множник за дужки, ми можемо скористатися формулою різниці квадратів:

(a + b)(a - b) = a^2 - b^2

Для виразу √14 + √7 ми помітимо, що √14 можна представити як √(2*7) і спростити його до √2 * √7. Тоді наш вираз буде виглядати:

√14 + √7 = √2 * √7 + √7

Тепер ми можемо винести спільний множник за дужки, що є √7:

√2 * √7 + √7 = √7 * (√2 + 1)

Отже, вираз √14 + √7 можна записати як √7 * (√2 + 1)