Розв'яжіть будь ласка рівняння (7x-3)+(x-9)=12​


Ответы на вопрос

Отвечает Белова Марина.

Відкриваємо дужки і залишаємо невідомі зліва, а відомі зправа

(7x - 3) + (x - 9) = 12 \\ 7x - 3 + x - 9 = 12 \\ 8x - 12 = 12 \\ 8x = 12 + 12 \\ 8x = 24 \\ x =  \frac{24}{8}  \\ x = 3

Отвечает Верещагин Кирилл.

Ответ:

x=3

Объяснение:

(7x-3)+(x-9)=12

открываем скобки

7x-3+x-9=12

неизвестные в лева и известные в право

7x+x=3+9+12

делаем действия

8x=24

8/24=3