Коли довжину прямокутника зменшили на 4 м, а ширину збільшили на 1 м, то одержали квадрат, площа

якого менша від площі прямокутника на 20 см2. Визнач сторону квадрата.ПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Платон.

Ответ:

12 м

Объяснение:

(х+4)(х-1)=х²+3-16

х²+3х-16-х²=20

3х-16=20

3х=36

х=12