Будь ласка. Функцію задано формулою f(x)= 5x- 1/2 x². Знайдить f(0) і f(2)


Ответы на вопрос

Отвечает Губачёв Максим.

Ответ:

f(0)=0; f(2)=8

Объяснение:

f(x)=5x-1/2x²

f(0)=5×0-1/2×x²=0-0=0

f(2)=5×2-1/2×2²=10-1/2×4=10-2=8