допоможіть будь ласка: складіть рівняння кола, центр якого знаходиться в точці M(2; - 6) і яке

проходить Через точку K(- 8; 4) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Киевский Камран.
М ( 2 ; -6 )
К ( -8; 4 )
——————
R = KM √( (2 + 8)^2 + (-6 - 4)^2 = √(100 + 100) = √200 = 10 √2

• Рівняння кола :
( х - 2 )^2 + (у + 6)^2 = ( 10 √2)^2

( х - 2 )^2 + (у + 6)^2 = 200