Задайте формулою пряму пропорційність y=kx,якщо відомо, що її графік проходить через точку M(2;-6)

помогите срочно очень надо ​

Ответы на вопрос

Отвечает На Миша.

Ответ:

Формула прямої пропорційності між змінними x та y має вигляд:

y = kx

де k - коефіцієнт пропорційності, який залежить від характеру пропорційної залежності між x та y.

Оскільки графік прямої проходить через точку M(2;-6), то значення координат точки M можна підставити в формулу прямої та знайти коефіцієнт пропорційності k:

-6 = k * 2

k = -3

Отже, формула прямої пропорційності, яка проходить через точку M(2;-6), має вигляд:

y = -3x

Объяснение:

Отвечает Абыз Дильназ.

Ответ: y=-3x

Объяснение:

y=kx

Используем координаты точки М , подставив в уравнение вместо х=2 и у=-6

-6=k*2

k=-6/2

k=-3

=> y=-3x