Маса тіла об'ємом 5м3 дорівнює 1500 кг. Яка густина речовини ,з якої виготвлено тіло ?


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Соня.

Объяснение:

у нас є формула знаходження маси m=pV

p= m/V

густина = 1500/ 5 = 300 кг/м³ надеюсь помог