А) При якому значенні х квадратний тричлен x² - 4x + 11 набуває найменшого значення? Знайди його.​


Ответы на вопрос

Отвечает Донецкая Поля.

Відповідь:x2-4x+11=x2-4x+4+7=(x-2)^2+7

найменше значення 7 при x=2.

Пояснення: