При якому значенні у квадратний тричлен у(квадрат)-6у+13 набуває найменшого значення? знайди його


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Лера.

Ответ:

при y=3 минимальное значение =4

Объяснение:

у^2-6y+13

минимум в вершине параболы y=-b/2a=6/2=3

3^2-6*3+13=9-18+13=4