Решите: 2) -5x(5x-2)-(5x+2) (2-5x) 4) (x+1) (2x-1)+x²+2x+1 Решите пожалуйста, дам 15 баллов


Ответы на вопрос

Отвечает Лапшин Александр.

Відповідь:-5x(5x-2)-(5x+2) (2-5x)

Спочатку розкриємо дужки від'ємних доданків в першій дужці та другій дужці:

-5x(5x-2)-(5x+2) (2-5x) = -25x^2 + 10x - (10x - 4x^2) = -25x^2 + 10x - 10x + 4x^2

Далі, об'єднаємо подібні доданки:

-25x^2 + 10x - 10x + 4x^2 = -21x^2

Отже, вираз -5x(5x-2)-(5x+2) (2-5x) дорівнює -21x^2.

(x+1) (2x-1)+x²+2x+1

Спочатку розкриємо дужки у першому доданку:

(x+1) (2x-1) = 2x^2 + x - 1

Далі, додамо отримане значення до решти виразу:

2x^2 + x - 1 + x² + 2x + 1 = 3x² + 3x

Отже, вираз (x+1) (2x-1)+x²+2x+1 дорівнює 3x² + 3x.

Пояснення: