При якому значенні змінної значення виразу 6x-2 дорівнює значенню виразу 2х+6 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Бочкарева Юлия.

Ответ:

Щоб знайти значення змінної, при якому вирази 6x-2 і 2x+6 дорівнюють один одному, потрібно розв'язати рівняння:

6x-2 = 2x+6

Далі, розкриваємо дужки та збираємо подібні члени:

6x - 2x = 6 + 2

4x = 8

x = 2

Таким чином, при значенні змінної x=2, значення виразу 6x-2 дорівнює значенню виразу 2x+6.

Объяснение: