Чи належать точки A(4:2), B(1;-4), C(1:4) графіку функції, яка задана формулою у-2x-6? Назвіть

координати яких- небудь двох точок, одна з яких належить графіку цiєї функції. а друга не належить​

Ответы на вопрос

Отвечает Шарафутдинов Данил.

Ответ:

Объяснение:

Щоб перевірити, чи належить точка графіку функції, потрібно підставити її координати у формулу функції і перевірити, чи рівність виконується.Отже, підставляємо координати точки A(4,2) у формулу функції:у = 2x - 6

у = 2*4 - 6

у = 2Отримали у=2. Це означає, що точка A належить графіку функції.Підставляємо координати точки B(1,-4) у формулу функції:у = 2x - 6

у = 2*1 - 6

у = -4Отримали у=-4. Це означає, що точка B не належить графіку функції.Підставляємо координати точки C(1,4) у формулу функції:у = 2x - 6

у = 2*1 - 6

у = -4
Отримали у=-4. Це означає, що точка C не належить графіку функції.Таким чином, з точок A, B та C графіку функції належить лише точка A(4,2). Координати точки B(1,-4) і C(1,4) не належать графіку функції. Наприклад, точка B(-1,8) належить графіку цієї функції.