подайте рівняння (х+3)(х-3)=(2х+5)² у вигляді ах²+bx+с=0, щоб а=3. Напишіть, скільком дорівнює

другий коефіцієнт цього рівняння ​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаренко Диана.

Ответ:

Объяснение:

(х+3)(х-3)=x^{2}-9 (a^{2} -b^{2}=(а+б)(а-б))

(2x+5)^{2}=4x^{2}+20x+25 ((a+b)^{2}=a^{2}+2ab+b^{2})

4x^{2}-x^{2}+20x+25+9=0

3x^{2}+20x+36=0