Y=4x-1 Знайдіть 1) y якщо х=-2 2) значення х, якщо y=11 СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Прилипченко Диана.

Объяснение:

у=4×(-2)-1=-9

у=4×2-1=7

11=4×х-1

4х=-1-11=12

4х=12

з=3