Знайдіть нулі функції:y=x+7


Ответы на вопрос

Отвечает Шумилина Женя.

Знайдіть нулі функції y = x + 7
Ответ:

-7.

Объяснение:

Нулі функції знаходяться при значенні аргументу, при якому значення функції дорівнює 0. У даному випадку, функція задана як y = x + 7, і, щоб знайти її нулі, потрібно вирішити рівняння:

y = x + 7

x + 7 = 0

Віднімаючи 7 з обох сторін, отримаємо:

x = -7

Нулем функції y = x + 7 є -7.
__________________________________________________________

ᚨᚾᛏᛁᛋᛈᛁᚱᚨᛚᛋ

Отвечает Волк Анастасия.

Ответ:

y = x + 7
x + 7 = 0
x = -7

Объяснение:

Надеюсь что помог :)