961. Виразивши в рівнянні змінну у через змінну х або змінну х через змінну у, знайдіть три

будь-яких розв'язки рiвняння: 1) x - 2y = -8; 3) 3x + 2y = 6; 2) 7x - y = 9; 4) 5x - 7y = 12.​

Ответы на вопрос

Отвечает Банкетов Егор.

Ответ:

Перетворення рівнянь.

DILM

961. Виразивши в рівнянні змінну у через змінну х або змінну х через змінну у, знайдіть три будь-яких розв'язки рiвняння: 1) x - 2y = -8; 3) 3x + 2y = 6; 2) 7x - y = 9; 4) 5x - 7y = 12.

З рівняння x - 2y = -8 виразимо змінну x через змінну y:

x = 2y - 8

Три будь-яких розв'язки цього рівняння можуть бути, наприклад:

y = 0, тоді x = -8, отже, одним з розв'язків є пара чисел (-8, 0).

y = 2, тоді x = -4, отже, ще одним розв'язком є пара чисел (-4, 2).

y = -1, тоді x = -6, отже, третім розв'язком є пара чисел (-6, -1).

З рівняння 7x - y = 9 виразимо змінну y через змінну x:

y = 7x - 9

Три будь-яких розв'язки цього рівняння можуть бути, наприклад:

x = 0, тоді y = -9, отже, одним з розв'язків є пара чисел (0, -9).

x = 2, тоді y = 5, отже, ще одним розв'язком є пара чисел (2, 5).

x = -1, тоді y = -16, отже, третім розв'язком є пара чисел (-1, -16).

З рівняння 3x + 2y = 6 виразимо змінну y через змінну x:

y = (6 - 3x) / 2

Три будь-яких розв'язки цього рівняння можуть бути, наприклад:

x = 0, тоді y = 3, отже, одним з розв'язків є пара чисел (0, 3).

x = 1, тоді y = 2.5, отже, ще одним розв'язком є пара чисел (1, 2.5).

x = -1, тоді y = 4.5, отже, третім розв'язком є пара чисел (-1, 4.5).

З рівняння 5x - 7y = 12 виразимо змінну y через змінну x:

y = (5x - 12) / 7

Три будь-яких розв'язки цього рівняння можуть бути, наприклад:

x = 0, тоді y = -12/7, отже, одним з розв'язків є пара чисел (0, -12/7).

x = 1, тоді y = -7/7, отже,